GDY GAŚNIE PAMIĘĆ LUDZKA, DALEJ MÓWIĄ KAMIENIE – 13 GRUDNIA 1981 – PAMIĘTAMY!

GDY GAŚNIE PAMIĘĆ LUDZKA, DALEJ MÓWIĄ KAMIENIE – 13 GRUDNIA 1981 –  PAMIĘTAMY!

Nasza szkoła skorzystała z zaproszenia Śląskiej Kurator Oświaty Urszuli Bauer i przystąpiła do projektu, którego celem jest przybliżenie informacji dotyczących wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Przygotowaliśmy już szkolnykącik patriotyczno – historyczny„40 lat po stanie wojennym”

22 września 2021 r. odbyły się warsztaty nt. “Uczeń dobrym mówcą i uważnym słuchaczem – promowanie dobrej komunikacji poprzez zabawę”. Warsztaty prowadziła dr Kamila Kuros-Kowalska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Sosnowcu oraz z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.