Wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas I-III “Drzewo jesienne jest smutne czy wesołe?”

9 listopada w naszej szkole nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. “Drzewo jesienne jest smutne czy wesołe?”

.Spośród 29 prac komisja konkursowa wyłoniła laureatów, biorąc pod uwagę następujące kryteria: wkład własny pracy ucznia, technika wykonania, stopień trudności, oryginalność, pomysłowość.I miejsca:- Lena Dymarska, klasa 3b- Krzysztof Pietryka, klasa 2b II miejsca:- Emilia Wójtowicz, klasa 2a- Daria Pisarzak, klasa 3bIII miejsce:- Piotr Jamróz, klasa 1aWyróżnienia otrzymali: Maksymilian Pernes z klasy 2b, Artur Woda z klasy 2a, Filip Burczak z klasy 3b, Maja Jantosz z klasy 2b, Nikola Gałońska z klasy 3a, Laura Dziedzic z klasy 3a, Wiktoria Kozieł z klasy 3a.Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękujemy.

Powiązane zdjęcia: