Andrzejki w klasie 8b

Od dawien dawna wierzono, że w noc andrzejkową dzieją się magiczne rzeczy, szczególnie te dotyczące miłości. Powiązane zdjęcia:

Malarstwo Zuzanny Tyrakowskiej

Od 29 listopada na korytarzu przed biblioteką szkolną można podziwiać prace plastyczne uczennicy klasy 6a. Powiązane zdjęcia:

Andrzejki w klasach 3a i 3b

30 listopada w klasach trzecich zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki. W tym dniu zabaw i wróżb dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Powiązane zdjęcia: