Wycieczka klasy 6a i 7c do Krakowa

Rankiem 10 maja 2022r. wyruszyliśmy wraz z opiekunami na wycieczkę do Krakowa. Zrealizowaliśmy cały założony plan! Powiązane zdjęcia:

Działalność pozaszkolna uczniów klasy 2b

Miło Nam Państwa poinformować, iż 6 i 7 maja 2022 r. dwoje uczniów z klasy 2b – Julia Pajor oraz Paweł Kaszuba wzięło udział w warsztatach organizowanych przez Teatr Zagłębia. Dotyczyły one spektaklu “Baśnie Andersena”. Powiązane zdjęcia:

Wyróżnienie w V Regionalnym Konkursie Czytelniczym „Wokół Magicznego Drzewa”

Jan Skrzekowski uczeń klasy 4a otrzymał wyróżnienie w konkursie literacko – plastycznym. Powiązane zdjęcia: