W krainie muzyki.

W ramach podejmowanej współpracy SP nr 33 i Przedszkola Miejskiego nr 31 zostały zorganizowane zajęcia umuzykalniające, których gośćmi byli uczniowie Szkoły.

Zostali oni zaproszeni do realizacji projektu edukacyjnego “W krainie muzyki”, którego głównym celem było wspieranie rozwoju dzieci poprzez kontakt z muzyką. Dzięki uzdolnionym muzycznie uczniom, dzieci z oddziału miały okazję poznać instrumenty perkusyjne, strunowe, dęte i klawiszowe. Podczas każdego ze spotkań zerówkowicze oglądali, nazywali i mieli okazje wsłuchać się w utwory muzyczne odegrane przez zaproszonych gości . Udział uczniów w projekcie przyczynił się do stworzenia dzieciom możliwości zabawy z muzyką oraz ukazał warunki do zrozumienia muzyki, przeżywania jej w sposób twórczy oraz czynny.

Elżbieta Woda

Powiązane zdjęcia: