Sukcesy naszych uczniów w zawodach lekkoatletycznych

Nasi uczniowie zdobyli wysokie miejsca w zawodach lekkoatletycznych o Puchar Dyrektora MSZS. W kategorii klas 7-8 Otylia Malina zajęła 1 miejsce w biegu na 600 m, Sebastian Kuc 2 miejsce w pchnięciu kulą, Filip Sypień 3 miejsce w biegu na 300 m. Powiązane zdjęcia:

Europejski Dzień sieci obszarów Natura 2000

21 maja 2019 r. po raz trzeci obchodzimy Europejski Dzień sieci obszarów Natura 2000, w Polsce sieć obszarów Natura 2000 kończy właśnie 15 lat. Powiązane zdjęcia: