Egzamin ósmoklasisty

Przedstawiamy, krótką fotorelację z egzaminu ósmoklasisty 2022. Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z uczniami po egzaminie. Dziękujemy reporterce pani Aleksandrze Stroińskiej oraz wszystkim uczniom, którzy udzielili wywiadu. Gratulujemy:)

24 maja Dzień Parków Narodowych

W tym dniu chcemy zwrócić Waszą uwagę na piękno naszych parków narodowych i podkreślić ich wagę dla całego środowiska. W obecnym uprzemysłowionym świecie konieczne jest zachowanie, choć fragmentów jak najmniej naruszanej przyrody.