Pocztówka z Rumunii

Pocztówka z Rumunii Dziś w finałowym dniu Szkolnego Tygodnia Polsko-Rumuńskich Więzi (piątek 10.06 2022r.) odbył się konkurs pod tytułem „Pocztówka z Rumunii”. Tematem pracy konkursowej była Rumunia: plakat – pocztówka przedstawiająca elementy związane z tym państwem (krajobraz, zabytki, obiekty, tradycje itp.).

Efekty pracy na zajęciach świetlicowych

W naszej świetlicy dzieciaki poznają ciekawe techniki plastyczne i chętnie biorą udział w zajęciach. A to efekty ich pracy.