Ekipa POWER w podróży. Wyruszyliśmy!

A oto nasza dziesiątka: Zuzia Dudek, Karolina Karwecka, Julia Rafińska, Wiktoria Rafińska z kl 8a, Zuzia Bronikowska, Bianka Drożniak , Oliwier Osys z kl 8b, Franek Cebularz , Piotrek Strojecki, Michał Tarnówka z kl 8c. Wyjazd nasz będzie przebiegał pod czujnym okiem pań: Katarzyny Imielskiej i Jolanty Cecherz, które stworzyły ten projekt i doprowadziły go do miejsca, w którym jesteśmy – podróży do Rumunii:

Podczas gdy inne dzieci smacznie sobie spały my o 3.40 w nocy stawiliśmy się pod naszą szkołą aby o godzinie 4.00 wyruszyć w drogę do miejscowości Vulcan. Zanim dotrzemy do celu musimy pokonać 1053km oraz przejechać przez Słowację i Węgry. Podróż zajmie nam aż ok. 12 godzin ale mijane po drodze piękne widoki umilą nam czas spędzony w autokarze.

Powiązane zdjęcia: