Czwarty dzień pobytu w Vulcan

Dzień czwarty w Vulcan. Rano po zjedzeniu śniadania pojechaliśmy do centrum miasta, gdzie czekali na nas znajomi ze szkoły. Oprowadzili nas po okolicy, której do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć. Zajęcia w szkole rozpoczęliśmy od wykonania plakatów o Rumuni i Polsce, potem robiliśmy quizy w aplikacji Quizizz o segregacji odpadów. Omówiliśmy również największe katastrofy ekologiczne, które wydarzyły się w obu krajach. Po przerwie na lunch wróciliśmy do szkoły prezentowaliśmy sylwetki polskich naukowców i otrzymaliśmy informacje na temat rumuńskich naukowców. Następnie rysowaliśmy ich portrety. Niektóre z nich były bardzo zabawne. Część z tych prac będziecie mogli zobaczyć po naszym powrocie. Według nas ten dzień był fantastyczny. Szkoda, że przed nami już tylko jeden dzień wspólnej nauki z naszymi nowymi przyjaciółmi z Rumunii.

Powiązane zdjęcia: