Kolejne działania z POWERem

Po powrocie z pięknej Rumunii przystępujemy do kolejnej części projektu: upowszechniania rezultatów. W tym etapie chcemy zapoznać społeczność szkolną z informacjami na temat Rumunii jakie zdobyliśmy oraz podzielić się wrażeniami. W tym celu przygotowaliśmy wystawę prac, które zostały stworzone w czasie naszych lekcji w rumuńskiej szkole przy współudziale naszych rumuńskich kolegów. Planujemy również wieczorek z prezentacją multimedialną „Wspomnienia z Rumunii”, a także spotkania w klasach […]

Bună dimineața!

Po odbytej mobilności zagranicznej do Scoala Gimmnaziala Nr 4 w miejscowości Vulcan, uczestnicy projektu Karolina Karwecka i Franciszek Cebularz postanowili podzielić się wiedzą tam zdobytą z uczniami klas I-III. Przygotowali ciekawą prezentację o wyrażeniach dnia codziennego w języku rumuńskim, wykorzystując aplikację Wakelet. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości i śmiechu! La revedere!