Rusza Jesienna Rozgrywka z Pho3nix Kids Poland

Już dzisiaj 17 października, rusza Jesienna Rozgrywka z Pho3nix Kids Poland, czyli Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs w aplikacji mobilnej PHO3NIX KIDS dostępnej w Google Play i App Store, który potrwa do 30.10.2022r.

Fundacja Pho3nix sięga po najbardziej naturalną aktywność fizyczną. Każdy spacer, każdy krok przybliżają uczniów najaktywniejszych szkół do zdobycia indywidualnych nagród w konkursie na kroki! 🏃‍♀️🏃‍♂️

W konkursie nagrodzonych zostanie 10 najbardziej aktywnych szkół, które otrzymają krokomierze Huawei Band 4 dla najaktywniejszych uczniów!

Instrukcja logowania dla nowych uczestników znajduje się na zdjęciach. W dniu jutrzejszym będzie dostępna w szkole przy wejściu dla uczniów.

Aktywnych uczniów korzystających już z aplikacji zapraszamy, aby dołączyli do międzyszkolnego konkursu🏃‍♀️

Regulamin konkursu:

https://pho3nixfoundation.us2.list-manage.com/track/click…

Brak dostępnego opisu zdjęcia.