Wieczorek rumuński

W dniu 18 października br. uczestnicy projektu POWER zorganizowali wieczorek rumuński. Dla zaproszonych gości: uczniów szkoły, rodziców i nauczycieli zostały przygotowane atrakcje związane z pobytem w Rumunii. Uczniowie przedstawili ciekawą prezentację zawierającą liczne zdjęcia i opisującą wyjazd. Następnie przybyli wzięli udział w zabawnym quizie za pomocą aplikacji Kahoot! Ostatnim punktem była degustacja mamałygi – tradycyjnego rumuńskiego dania. Uczniowie z rozrzewnieniem wspominali wyjazd , który był wyjątkowym doświadczeniem w ich życiu.

Spotkanie to udowodniło nam, ze warto poznawać nowych ludzi , ich kraje i odmienne kultury i zachęciło wszystkich do odwiedzenia Rumunii jeśli nadarzy się kolejna okazja.