20 października 2022 r. – Majsterkowo

Uczniowie klasy 1a pod opieką p. Beaty Piątek i p. Ewy Migas uczestniczyli w wycieczce do Marketu Budowlanego Castorama w Sosnowcu. Dzieci wzięły udział w zajęciach warsztatowych “Majsterkowo”. Każdy uczestnik warsztatów ozdabiał farbami doniczkę oraz sadził jesienne astry. Wszyscy przy tym bawili się świetnie i z zapałem pracowali pod czujnym okiem prowadzących zajęcia – p. Hani oraz p. Adama – pracowników Castoramy. Dzieci dowiedziały się czego potrzebuje roślina, aby pięknie wzrastać i kwitnąć; obiecały, że będą dbać o swoje świeżo posadzone kwiaty. Na zakończenie zajęć każdy uczeń otrzymał dyplom, grę „Magia liczb”, kredki i odblaskowego misia do tornistra. Wycieczka była bardzo udana i jeżeli nadarzy się okazja – pierwszaki chętnie wezmą udział w następnych warsztatach.

Powiązane zdjęcia: