Projekt Words Have Power

Uczniowie hiszpańskiej szkoły Escola Cossetania otrzymali przesyłkę przygotowaną przez klasę 8B – listy, mapę i zdjęcia miasta Sosnowiec oraz kod QR z quizem o Polsce w aplikacji Kahoot. W planach dalsze działania!

„Polsko, Ty zawsze wiernych miałaś synów!”

11 listopada w Kościele MBNP w Ostrowach Górniczych nasi uczniowie zaprezentowali montaż słowno – muzyczny „Polsko, Ty zawsze wiernych miałaś synów”. Piękna recytacja dzieci, profesjonalny występ chóru i niezwykle wzruszający taniec przeniosły nas w trudne czasy historii Polski. Była to prawdziwa lekcja patriotyzmu! Naszą uroczystość zaszczycił swoją obecnością Mateusz Bochenek – Poseł na Sejm RP oraz Pani Naczelnik WED w Sosnowcu Katarzyna Wanic przedstawiciel Prezydenta […]