Ambasadorzy Baśni Andersena

  Dnia 22.11.2022r. uczniów klasy 3b odwiedzili przedstawiciele Teatru Zagłębia w celu nagrania reportażu do kampanii reklamowej Baśni Andersena. Kampania reklamowa poprzedzona została warsztatami tematycznymi dla nauczycieli – pt. “Ambasadorzy Baśni Andersena”, które miały na celu rozpowszechnianie baśni wśród dzieci i młodzieży. Do akcji przyłączyła się cała szkoła. Wychowawcy, nauczyciele klas oraz świetlicy przeprowadzili lekcje tematyczne: uczniowie tworzyli własne przedstawienia teatralne, wykonali plakaty i prace plastyczne, tworzyli własne bajki oraz baśnie w pudełkach. Jednak najbardziej zaskakującym tworem jest nasza wspólna “SZKOLNA BAŚŃ” pisana przez chętne klasy!!! Dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom za otwartość i zaangażowanie!!!

          “Ambasadorka Baśni Andersena”, Koziara Ilona 😊

       

         

       

         

Powiązane zdjęcia: