„Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci” 

Dzień 25 listopada  został ustanowiony w 2002 r.  jako Światowy Dzień Pluszowego Misia. My postanowiliśmy go uczcić przynosząc do szkoły nasze ukochane pluszaki. Są one dla nas ważne nie tylko jako zabawki ale także uczą nas odpowiedzialności i troski, pomagają przełamywać lęk. Misie pobudzają wyobraźnię a także wspierają budowanie relacji międzyludzkich. A najlepsze jest to, że do misia zawsze można i warto się przytulić 🙂

W szkole w tym dniu wiele się działo: konkursy – “Portret misia”, “Wiersze dla misia”, szycie misiów w świetlicy szkolnej, przygotowanie misiów przez poszczególne klasy, minecraftowe misie, lekcje z misiami, przewodnicząca Samorządu Szkolnego przygotowała słodkie misiowe babeczki, którymi poczęstowała uczniów i nauczycieli.

Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Twórczości Dziecięcej

pt.”Wszyscy kochamy misie”

Kategoria – PORTRET MISIA – dla klas I

1 miejsce – Kwaśniak Liliana – kl. 1b

2 miejsce – Chochołowicz Kacper – kl. 1a i Dąbrowski Kajetan – kl. 1a

3 miejsce – Wieczorek Hanna – kl. 1b i Kocot Tomasz – kl. 1a

Wyróżnienia – Dziedzic Mateusz – kl. 1b i Kranc Blanka – kl. 1a

Kategoria – WIERSZE DLA MISIA – dla klas II i III

1 miejsce – Florek Hanna – kl. 2b i Woda Artur – kl. 3a

2 miejsce – Szyja Zuzanna – kl. 2b i Szubert Marta – kl. 2a

3 miejsce – Kasprzyk Zofia – kl. 3a

Wyróżnienia – Fuks Maria – kl.2b; Kozera Julia – kl. 2a; Kraus Grzegorz – kl. 3a; Gleń Amelia – kl. 3b

Gratulujemy zwycięzcom konkursu, a wszystkim uczniom dziękujemy za udział

Wystawy prac konkursowych zostały zorganizowane na korytarzach szkolnych.

Organizatorzy konkursu – Małgorzata Dworczyńska i Beata Piątek


Powiązane zdjęcia: