Mikołajkowo… w klasie 2b

Święty Mikołaj, jak wiadomo, obdarowuje prezentami grzeczne dzieci. Nic więc dziwnego, że w ten sposób wyróżnił również uczniów klasy 2b. Od samego rana sala lekcyjna zamieniła się w … Mikołajkowo! Nie oznacza to jednak, że prezenty już w niej na nas czekały. Mikołaj wyznaczył nam pewne zadania do wykonania. Była więc mikołajkowa matematyka, ciekawa krzyżówka do rozwiązania, okazjonalne mandale do pokolorowania. Pracy było wiele, ale też byliśmy do niej mocno zmotywowani.

W międzyczasie odwiedzili nas mikołajkowi goście ze słodkim poczęstunkiem. Wesoło spędzaliśmy też przerwy śródlekcyjne, wśród spacerujących po korytarzach mikołajkowych przebierańców. My też wyróżnialiśmy się pięknymi i zabawnymi strojami.

Dziękujemy Święty Mikołaju!!!

Wychowawczyni – M. Dworczyńska