Konkursy polonistyczno – literackie w których wzięli udział nasi uczniowie.

Ogólnopolski Konkurs pt. „Literacka zimówka”
Organizatorem był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie.
Uczennica klasy 6a zmierzyła się z wyzwaniem i napisała wiersz o tematyce zimowej.

X Wojewódzki Konkurs Językowo – Plastyczny zorganizowany przez V LO im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie.Górniczej.
Uczennica klasy 8a – Wiktoria Rafińska stworzyła plakat inspirowany morałem bajki I. Krasickiego.
Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.

Konkurs plastyczny „Zakrzywiamy portrety” zorganizowany przez SP23 Szkołę Radości w Sosnowcu.
Uczennica klasy 6a Sofia Vasylyshyn  wykonała karykaturę Adama Mickiewicza, natomiast uczennica klasy 5a Chankowska Emilia karykaturę Juliusza Słowackiego.
Czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.

Magia Żywego Słowa- poezja śpiewana. Organizatorem było Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu.
Uczennica klasy 8a Dominika Cieślik zajęła pierwsze miejsce i zakwalifikowała się do kolejnego etapu.
Wykonała utwory „Wyczaruję Ci bajkę” i „Rzeki snu”

Agnieszka Król