Zostań znajomym swojego dziecka. Zachęcamy Rodziców do aktywnego uczestniczenia w internetowym świecie swoich dzieci oraz przyglądania się jak wygląda ich aktywność i czy nic nie zagraża ich poprawnemu rozwojowi.

Zostań znajomym swojego dziecka.   Zachęcamy Rodziców do aktywnego uczestniczenia w internetowym świecie swoich dzieci oraz przyglądania się jak wygląda ich aktywność i czy nic nie zagraża ich poprawnemu rozwojowi.

Półfinał Wojewódzki w badmintonie dziewcząt

W dniu 29.03.2023 w Dąbrowie Górniczej w ramach Igrzysk Młodzieży odbył się Półfinał Wojewódzki w badmintonie dziewcząt. Miasto Sosnowiec oraz nasza szkołę reprezentowały Dominika Cieślik oraz Olga Wartak. Dziewczęta rywalizowały ze szkołami z Olsztyna, Zawiercia i Dąbrowy Górniczej. Pomimo zaciętych meczy nasza drużyna zajęła 3 miejsce i tym samym zakończyła współzawodnictwo na miejscach 9-13 w województwie śląskim. Marek Mizgajski