Wycieczka do Bajki Pana Kleksa w Katowicach

W dniu 15.05. uczniowie klasy 4a wraz z nauczycielkami: panią Joanną Ocieczek i panią Karoliną Nocoń wzięli udział w wycieczce do Bajki Pana Kleksa w Katowicach. Na miejscu uczniów czekała ponad 4-godzinna przygoda bazująca na słynnej trylogii Jana Brzechwy, w trakcie której odbyło się zwiedzanie Bajki Pana Kleksa oraz Podwodnego Świata Królowej Aby, a także warsztaty naukowe. Zwiedzanie i zajęcia odbywały się pod okiem animatorów […]

Spotkanie z Rzecznikiem Praw Konsumenta

W dniu 09.05.2023 roku odbyło się spotkanie klas ósmych 8a i 8c z Rzecznikiem Praw Konsumenta. Spotkanie miało charakter informacyjny, podejmowało temat: „Świadomy konsument – silny konsument”. Po lekcji uczniowie otrzymali broszury informacyjne dotyczące reklamacji po nowemu, czyli co się zmieniło w prawie konsumenckim w 2023 r. Agnieszka Król Powiązane zdjęcia: