Egzamin ósmoklasisty

W dniach 23-25 maja 2023 nasi uczniowie klas ósmych przystąpili do egzaminu ósmoklasisty. Teraz z niecierpliwością czekają na wyniki. Życzymy bardzo dobrych wyników.

zajęciach czytelnicze klas 1 „Książka twoim przyjacielem”

22 maja 2023 r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w zajęciach czytelniczych „Książka twoim przyjacielem” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowach Górniczych. Maj to miesiąc poświęcony książce i czytelnictwu. W tym miesiącu obchodzony jest również Dzień Bibliotekarza i Tydzień Bibliotek dlatego wszystkim bibliotekarzom należą się brawa i kwiaty. W trakcie zajęć dzieci dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza, poznały historię i budowę książki, zrobiły […]