PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023

Mamy wielką satysfakcję i przyjemność z faktu, że nasza Szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2023.

Jest to już kolejna edycja największego w Polsce plebiscytu edukacyjnego w którym nagrodzeni zostaną nie tylko nauczyciele, lecz także placówki edukacyjne i ich dyrektorzy.

W kategorii dla szkół podstawowych i średnich nagrodę zdobędzie szkoła, które zasługuje na miano przyjaznej uczniom i rodzicom, w której kadra pedagogiczna dba o dobrą atmosferę. Jest to kategoria w której uczniowie i ich rodzice docenią starania dyrekcji i wszystkich nauczycieli.

Na naszą szkołę można zagłosować tutaj:

https://dziennikzachodni.pl/szkola-podstawowa-nr-33-z-oddzialami-specjalnymi-im-adama-mickiewicza-w-sosnowcu/pk/5533481/pg/16339#s

Celem plebiscytu jest również nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych dyrektorów i nauczycieli z pasją, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią uczniów i ich rodziców.

Dyrektor naszej szkoły Pan Jakub Wiśniewski otrzymał nominację w kategorii Dyrektor Roku Placówki Edukacyjnej

Na dyrektora można zagłosować tutaj:

https://dziennikzachodni.pl/plebiscyt-edukacyjny-2023/pl/2002875

Nominację w kategorii Nauczyciel Roku otrzymali pracujący w naszej szkole nauczyciele: Aleksandra Stroińska, Marta Patyk, Iwona Broda, Olga Nietupska, Ilona Koziara i Marek Mizgajski.

Na nauczycieli można zagłosować tutaj:

https://dziennikzachodni.pl/plebiscyt-edukacyjny-2023/pl/2002715/pg/16123

Głosowanie w plebiscycie już się rozpoczęło i potrwa do czwartku 23 listopada 2023 r. do godz. 22:00.

Powiązane zdjęcia: