Gala Edukacji Regionalnej

W dniu 11 czerwca br. w Akademii Humanitas w Sosnowcu odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród dla szkół podstawowych , które wzięły udział w projektach miejskich dotyczących Edukacji Klimatycznej i Edukacji Regionalnej. Impreza została zorganizowana przez CDN Sosnowiec i UM Sosnowiec. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl 8a. Podczas spotkania zostały wręczone Listy gratulacyjne. W nasze ręce trafiła taka nagroda za zaangażowanie w Edukację Regionalną prowadzoną przez panią Dorotę Adamczyk.

Szczególnie ciekawe okazały się wykłady, które towarzyszyły spotkaniu- jeden dotyczący globalnego ocieplenia oraz drugi – przybliżający postać wielkiej acz nieznanej szerszemu odbiorcy aktorki z Sosnowca – Belli Darvi.

Uroczystość uświetniły występy uczniów ze szkoły muzycznej.

J.Cecherz

Powiązane zdjęcia: