W czasie tak urokliwym, niosącym spokój, nadzieję i dobro, pragniemy podzielić się z Państwem bardzo radosnymi wieściami. W minioną niedzielę, 21 grudnia, w ostrowieckim kościele, już od wczesnych godzin porannych rozpoczęliśmy sprzedaż naszych świątecznych pierniczków. Ponad 100 paczek tych małych cudeniek rozeszło się w mgnieniu oka. Parafianie okazali się niezwykle hojni – nie tylko pod względem zasobności portfela, ale przede wszystkim obdarzając nas serdecznością, uśmiechem […]















