Uczniowie klasy 4B wybrali się na fantastyczną wycieczkę do Warszawy. Dla niektórych była to pierwsza wizyta w stolicy, dlatego wyjazd dostarczył wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wiele ciekawych miejsc oraz podróżować różnymi środkami transportu – jechali m.in. Pendolino, metrem, autobusem oraz pociągiem IC. W ciągu jednego dnia udało się „zaliczyć” wszystkie te środki transportu, co było dodatkową atrakcją i świetną przygodą. […]










