Wycieczka klasy 4b do Warszawy

Uczniowie klasy 4B wybrali się na fantastyczną wycieczkę do Warszawy. Dla niektórych była to pierwsza wizyta w stolicy, dlatego wyjazd dostarczył wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wiele ciekawych miejsc oraz podróżować różnymi środkami transportu – jechali m.in. Pendolino, metrem, autobusem oraz pociągiem IC. W ciągu jednego dnia udało się „zaliczyć” wszystkie te środki transportu, co było dodatkową atrakcją i świetną przygodą.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Pałacu Kultury i Nauki, a następnie udaliśmy się na PGE Narodowy. To miejsce zrobiło na uczniach chyba największe wrażenie! Dzięki przewodnikowi mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawostek o stadionie, poznać liczbę miejsc dla kibiców, zobaczyć szatnie piłkarzy, sale konferencyjne oraz inne niedostępne na co dzień miejsca. Oczywiście nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć i uśmiechów 😊

Kolejnym punktem naszej wycieczki było Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczniowie z zainteresowaniem odkrywali świat nauki i eksperymentów. Interaktywne stanowiska i wynalazki sprawiły wszystkim wiele radości, a to miejsce zdecydowanie przypadło uczniom do gustu.

Następnie udaliśmy się na Stare Miasto, gdzie mogliśmy chwilę odpocząć, pospacerować i delektować się piękną, słoneczną pogodą.

Wycieczka przebiegła wspaniale, a uczniowie z ciekawością i zaangażowaniem zwiedzali wszystkie zaplanowane miejsca. Mimo ogromnego upału wszyscy byli bardzo wytrwali. Jednym słowem – klasa na medal! 🥇👏

Powiązane zdjęcia: