
1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka – święto wszystkich dzieci. Zostało ono ustanowione, aby zwrócić uwagę na prawa najmłodszych, ich bezpieczeństwo, zdrowie oraz możliwość nauki i szczęśliwego rozwoju. W Polsce Dzień Dziecka obchodzony jest od 1950 roku i na stałe wpisał się do kalendarza szkolnych uroczystości.
W naszej szkole ten wyjątkowy dzień będziemy świętować 3 czerwca ale już teraz zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie „Kto jest na zdjęciu?” . Może wydać się to nieprawdopodobne a jednak my – nauczyciele też byliśmy dziećmi Czy zmieniliśmy się aż tak bardzo?…
Ponadto przygotowaliśmy dla Was dwie ciekawe gazetki : na temat Dnia Dziecka oraz jak zwierzęta spędzają swoje dzieciństwo. Warto poczytać!
Z okazji Dnia Dziecka składamy wszystkim Dzieciom najserdeczniejsze życzenia: dużo radości, zdrowia, spełnienia marzeń, sukcesów w nauce oraz wielu powodów do uśmiechu każdego dnia. Niech każdy dzień będzie pełen przygód, życzliwości i odkrywania świata!
Wszystkiego najlepszego!
Nauczyciele.







