„Podaruj książkę bibliotece – zostaw po sobie ślad”

Biblioteka szkolna zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Podaruj książkę bibliotece – zostaw po sobie ślad”!

Chcesz i możesz sprawić radość naszym czytelnikom?

Masz w domu książkę, którą warto przeczytać?

Chcesz, aby inni ją przeczytali?

Koniecznie przynieś ją do szkolnej biblioteki!

Nazwiska ofiarodawców, którzy wzbogacą szkolny księgozbiór, zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły na Honorowej Liście Darczyńców Biblioteki.

Akcja trwa do 28 kwietnia 2023 r.

Mamy nadzieję, że Akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem.

Za wszystkie dary już dziś serdecznie dziękujemy.

Uwolnij książkę!

Książka czytana żyje dalej!

Regulamin akcji:

1. Akcja rozpoczyna się z dniem ogłoszenia.

2. W ramach akcji do biblioteki można przekazać lektury, literaturę piękną, literaturę popularnonaukową, bajki, wiersze, itp.

3. Stan książek powinien być dobry.

4. Najlepiej, gdyby to były książki wydane po 2015 roku.

5. Lista darczyńców będzie systematycznie uzupełniana na stronie internetowej strony.

6. Możesz zastrzec anonimowy udział w akcji.

“Książki kochają każdego, kto je otwiera, dając mu poczucie bezpieczeństwa i przyjaźń, niczego w zamian nie żądając…”
Cornelia Funke