Projekty eTwinning

eTwinning Creative Penpals

Klasa VII C przystąpiła do projektu eTwinning Creative Penpals razem z 25 hiszpańskimi uczniami Escola Cossetania z miejscowości Vilanova i la Geltrú.Celem projektu jest nawiązanie międzynarodowych przyjaźni, rozwój kompetencji kluczowych w zakresie wielojęzyczności oraz świadomości i ekspresji kulturalnej. Pierwszym krokiem we współpracy było wysłanie odręcznie napisanych listów opisujących życie codzienne uczniów, ich pasje oraz najbliższe otoczenie. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź ze strony naszych hiszpańskich przyjaciół!

Recycling Will Be Awesome

Klasa 2B przystąpiła do projektu Recycling Will Be Awesome razem ze szkołą podstawową w Eskil (Turcja) oraz Viveiro (Hiszpania). Głównym celem przedsięwzięcia jest zwiększenie motywacji uczniów do nauki języka angielskiego, promocja recyklingu oraz uwrażliwienie uczniów na problemy związane z zanieczyszczeniem środowiska. W ramach działań dzieci poznają słownictwo angielskie dotyczące przyrody i ekologii, a także wymieniają się pomysłami na ponowne użycie niepotrzebnych rzeczy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close