Projekty eTwinning

Words Have Power

Uczniowie hiszpańskiej szkoły Escola Cossetania otrzymali przesyłkę przygotowaną przez klasę 8B – listy, mapę i zdjęcia miasta Sosnowiec oraz kod QR z quizem o Polsce w aplikacji Kahoot. W planach dalsze działania!

Uczniowie hiszpańskiej szkoły otrzymali przesyłkę przygotowaną przez klasę 8B

Klasa VIII B przystąpiła do projektu eTwinning Words Have Power we współpracy z rówieśnikami szkoły Escola Cossetania w miejscowości Vilanova i la Geltru, Hiszpanii. Uczniowie otrzymali pierwszą przesyłkę zawierającą listy, zdjęcia oraz kod QR z nagraniem piosenki anglojęzycznej.

eTwinning Creative Penpals

Klasa VII C przystąpiła do projektu eTwinning Creative Penpals razem z 25 hiszpańskimi uczniami Escola Cossetania z miejscowości Vilanova i la Geltrú.Celem projektu jest nawiązanie międzynarodowych przyjaźni, rozwój kompetencji kluczowych w zakresie wielojęzyczności oraz świadomości i ekspresji kulturalnej. Pierwszym krokiem we współpracy było wysłanie odręcznie napisanych listów opisujących życie codzienne uczniów, ich pasje oraz najbliższe otoczenie. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź ze strony naszych hiszpańskich przyjaciół!

Otrzymaliśmy listy od naszych hiszpańskich przyjaciół<3

W ramach projektu eTwinning Creative Penpals uczniowie klasy 7C otrzymali przesyłkę od hiszpańskich przyjaciół ze szkoły Escola Cossetania w Vilanova i la Geltru. Były w niej listy opisujące legendę o świętym Jerzym i smoku oraz tradycje związane z Dniem Książki w Katalonii. Do listów dołączono zabawne dekoracje i kody QR z nagraniami dzieci.

Recycling Will Be Awesome

Klasa 2B przystąpiła do projektu Recycling Will Be Awesome razem ze szkołą podstawową w Eskil (Turcja) oraz Viveiro (Hiszpania). Głównym celem przedsięwzięcia jest zwiększenie motywacji uczniów do nauki języka angielskiego, promocja recyklingu oraz uwrażliwienie uczniów na problemy związane z zanieczyszczeniem środowiska. W ramach działań dzieci poznają słownictwo angielskie dotyczące przyrody i ekologii, a także wymieniają się pomysłami na ponowne użycie niepotrzebnych rzeczy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close