Festyn Rodzinny 2019.

28 września 2019 r. odbył się w naszej szkole po raz kolejny Festyn Rodzinny.

Organizatorami festynu byli nauczyciele, rodzice oraz członkowie Stowarzyszenia „Szkoła dla Ostrów – Ostrowy dla Szkoły”. Imprezę prowadził Pan Tomasz Mucha.

Po oficjalnym rozpoczęciu festynu, przez dyrektora szkoły p. Jakuba Wiśniewskiego, uczniowie zademonstrowali gościom i rodzicom swoje talenty aktorskie, wokalne i taneczne.

Zarówno dzieci, jak i dorośli mieli możliwość wzięcia udziału w konkurencjach sportowych.

W czasie trwania festynu czynny był bufet, w którym dla spragnionych były napoje, a dla zgłodniałych pyszne ciasta sponsorowane przez piekarnię – cukiernię „Łysa Góra” oraz bigos i kiełbasa z grilla. Słodkich chwil dostarczała wata cukrowa o różnych smakach. Dzięki uprzejmości Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji do dyspozycji dzieci podczas trwania festynu był dmuchany zamek, bramka celnościowa, oraz ścianka wspinaczkowa. Ta ostatnia cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno młodszych, jak i starszych uczestników festynu.

Nie zawiedli nas nasi uczniowie, ich rodzice oraz mieszkańcy Ostrów, którzy przybyli na festyn. Chociaż pogoda była zmienna, dobry humor wszystkim dopisywał.

Zaszczycili nas swoją obecnością: Prezydent Sosnowca p. Arkadiusz Chęciński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej p. Mateusz Bochenek.

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji festynu, a wszystkim gościom za miłą atmosferę i wspaniałą zabawę!

Powiązane zdjęcia:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close