Festyn Rodzinny 2019.

28 września 2019 r. odbył się w naszej szkole po raz kolejny Festyn Rodzinny.

Organizatorami festynu byli nauczyciele, rodzice oraz członkowie Stowarzyszenia „Szkoła dla Ostrów – Ostrowy dla Szkoły”. Imprezę prowadził Pan Tomasz Mucha.

Po oficjalnym rozpoczęciu festynu, przez dyrektora szkoły p. Jakuba Wiśniewskiego, uczniowie zademonstrowali gościom i rodzicom swoje talenty aktorskie, wokalne i taneczne.

Zarówno dzieci, jak i dorośli mieli możliwość wzięcia udziału w konkurencjach sportowych.

W czasie trwania festynu czynny był bufet, w którym dla spragnionych były napoje, a dla zgłodniałych pyszne ciasta sponsorowane przez piekarnię – cukiernię „Łysa Góra” oraz bigos i kiełbasa z grilla. Słodkich chwil dostarczała wata cukrowa o różnych smakach. Dzięki uprzejmości Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji do dyspozycji dzieci podczas trwania festynu był dmuchany zamek, bramka celnościowa, oraz ścianka wspinaczkowa. Ta ostatnia cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno młodszych, jak i starszych uczestników festynu.

Nie zawiedli nas nasi uczniowie, ich rodzice oraz mieszkańcy Ostrów, którzy przybyli na festyn. Chociaż pogoda była zmienna, dobry humor wszystkim dopisywał.

Zaszczycili nas swoją obecnością: Prezydent Sosnowca p. Arkadiusz Chęciński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej p. Mateusz Bochenek.

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji festynu, a wszystkim gościom za miłą atmosferę i wspaniałą zabawę!