Kadra

Grono Pedagogiczne 2021/2022

Dyrektor Szkoły – mgr Jakub Wiśniewski

Wicedyrektor Szkoły – mgr Beata Lipińska

Sekretarz szkoły – Agnieszka Mucha

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela nauczany przedmiot
1.

Dorota Adamczyk

HISTORIA, WOS
2. Bagińska Monika WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
3. Błaszkiewicz Bożena GEOGRAFIA, PRZYRODA
4. Broda Iwona INFORMATYKA
5.. Cecherz Jolanta NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
6. Cyran Agnieszka JĘZYK ANGIELSKI
7. Dworczyńska Małgorzata EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
8. Grabołus Dorota PEDAGOG
9. Imielska Katarzyna JĘZYK ANGIELSKI
10. Kemona Aleksandra NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
11. Klich Justyna EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
12. Koziara Ilona EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
13. Korolow-Adamczyk Anna WYCHOWANIE FIZYCZNE
14. Król Agnieszka HISTORIA, JĘZYK POLSKI
15. ks. Patryk Kucharski RELIGIA
16. Kurek Karolina MATEMATYKA
17. Lipińska Marta LOGOPEDA
18. Lipińska Beata DORADCA ZAWODOWY, NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
19. Mizgajski Marek WYCHOWANIE FIZYCZNE
20. Nietupska Olga EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
21. Bożena Oświęcimska JĘZYK ANGIELSKI
22. Nowak Sylwia MATEMATYKA, FIZYKA
23. Pniak Grażyna EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
24. Piątek Beata EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
25. Pietraszkiewicz Anna RELIGIA, TECHNIKA
26. Piekarz Joanna CHEMIA, BIOLOGIA
27. Patyk Marta TECHNIKA, INFORMATYKA
28. Rejdych Małgorzata WYCHOWANIE FIZYCZNE
29. Sikora-Stypa Katarzyna PLASTYKA, NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
30. Smaczyńska Anna NAUCZYCIEL ŚWIETLICY
31. Migas Ewa BIBLIOTEKARZ
32. Stroińska Aleksandra JĘZYK POLSKI
33. Szczepańska Anna JĘZYK POLSKI
34. Ślefarski Bartłomiej MUZYKA
35. Wiśniewski Jakub WYCHOWANIE FIZYCZNE, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
36. Woda Elżbieta JĘZYK NIEMIECKI
     

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close