Mikołaj na Kresach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w akcji „Mikołaj na Kresach”.
Projekt objęty jest patronatem honorowym Śląskiego Kuratora Oświaty – p. Urszuli Bauer. Paczki trafią do dzieci z polskich szkół na Litwie, Ukrainie i Białorusi. 8 listopada trafiły do Szkoły Podstawowej w Sławkowie, skąd „powędrują” dalej. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Potwierdzenie przekazania darów zebranych w ramach akcji „Święty Mikołaj na Kresach” wywieszone jest na gazetce samorządu uczniowskiego.

Powiązane zdjęcia:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close