Nie pal przy mnie, proszę.

Celem programu jest :

– uporządkowanie i poszerzenie informacji na temat zdrowia,kształtowanie odpowiedzialności za własne zdrowie,

– uświadomienie dzieciom, że palenie tytoniu jest szkodliwe dla zdrowia,

– uwrażliwienie dzieci na szkodliwe oddziaływanie dymu papierosowego związane z biernym paleniem,

– wykształcenie u dzieci umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, gdy inni ludzie przy nich palą.

Przy realizacji programu wykorzystujemy zwłaszcza metody aktywizujące: burzę mózgów, „narysuj i napisz”- diagnozę wiedzy, ćwiczenia oddechowe, wierszyk – postać Wiki, krzyżówkę, układankę o wiewiórce, znaczki „Nie pal przy mnie proszę”, wizualizację, dramę. Koordynator programu pani Grażyna Pniak

Powiązane zdjęcia:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close