Profilaktyka na miarę – rozpoczynamy wypełnianie ankiet na Platformie do diagnozy

Projekt realizowany jest w ramach Narodowego Programu Zdrowia i ma na celu promocję zdrowia psychicznego poprzez realizację projektów i programów edukacyjnych oraz profilaktycznych. Wyniki badania mają pomóc w podejmowaniu trafnych działań wychowawczo-profilaktycznych w szkołach z zakresu ochrony zdrowia psychicznego uczniów, rodziców i nauczycieli, budowaniu pozytywnego klimatu szkoły i przeciwdziałaniu zachowaniom ryzykownym.

Więcej o programie >tutaj<

Powiązane zdjęcia:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close