Wojna w Ukrainie, Jak rozmawiać o niej z dzieckiem.

 

Drodzy Rodzice!

24 lutego 2022 r. agresja Rosji wobec Ukrainy eskalowała do wymiaru otwartych działań zbrojnych. W tej niecodziennej sytuacji, zamieszczamy materiał opracowany na podstawie informacji przekazanych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2 w Sosnowcu. Pomoże on wytłumaczyć dzieciom obecną sytuację i uspokoić trudne emocje, z którymi muszą się zmierzyć.Powiązane zdjęcia:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close