Uwaga dorośli, młodzież i dzieci! Nasza szkoła zbiera elektrośmieci!

Uwaga dorośli, młodzież i dzieci! Nasza szkoła zbiera elektrośmieci!

Podobnie jak w ubiegłym roku nasza szkoła przystąpiła do akcji „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Ma ona na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami. Dzięki akcji rodzice oraz lokalna społeczność mogą pozbyć się niepotrzebnego sprzętu na korzyść szkoły, a co za tym idzie na korzyść swoich pociech. Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.) Zbiórka będzie trwała w dniach 9.01- 3.02.2023r. Mniejsze elektrośmieci należy oddawać w korytarzu przy wejściu do szatni, duże gabaryty można dostarczyć w dn. 2-3 lutego na plac szkolny – od strony kotłowni. Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do naszej akcji!

Organizatorzy zbiórki:

J. Cecherz i B. Piątek