Wojewódzki Projekt Edukacyjny “Pamięć 81”

Nasza szkoła skorzystała z zaproszenia Śląskiej Kurator Oświaty Urszuli Bauer i przystąpiła do projektu, którego celem jest przybliżenie informacji dotyczących wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Przygotowaliśmy już szkolny
kącik patriotyczno – historyczny„40 lat po stanie wojennym” a czeka nas jeszcze wiele innych form zdobywania i przekazywania wiedzy młodszym kolegom na temat przyczyn i skutków wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych. Dużym wyzwaniem będzie spisanie wspomnień dotyczących tego okresu.

Powiązane zdjęcia:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close