Warsztaty wielkanocne

Serdecznie zapraszamy Rodziców oraz Uczniów do udziału w WARSZTATACH WIELKANOCNYCH, które odbędą się 07.04.2022 roku o godzinie 16.15 w świetlicy szkolnej. Powiązane zdjęcia:

Międzyszkolny konkurs “Młody Przyrodnik”

25.03.2022 r. trzy uczennice z klasy 8a wzięły udział XV Międzyszkolnym Konkursie „Młody Przyrodnik” zorganizowanym w IV LO im. Stanisława Staszica w Sosnowcu.    Powiązane zdjęcia:

Pierwsze kroki klas siódmych w laboratorium chemicznym

30.03.2022 r. Uczniowie klas 7A i 7B samodzielnie wykonywali różne doświadczenia, aby przekonać się, które metale są mniej, a które bardziej aktywne chemicznie. Powiązane zdjęcia: