Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Witaj Szkoło!  Pełni energii, zapału i wiary we własne siły rozpoczynamy nowy Rok Szkolny 2022/23!  Uroczysta Akademia zgromadziła uczniów i nauczycieli w sali gimnastycznej punktualnie o godz. 9.00. Zebranych powitał pan Dyrektor Jakub Wiśniewski. Akademię uświetnił satyryczny spektakl przygotowany przez uczennice kl 5b. Po tym miłym spotkaniu był czas aby przywitać się z wychowawcą i kolegami z klasy.  A od piątku  rozpoczęliśmy fascynującą przygodę z nauką, […]

W wakacyjnym nastroju – Bukowina Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska – wycieczka klasy 4b. Moc niezapomnianych wrażeń. Trasa na Rusinową Polanę, ognisko, rozkładanie namiotów, plener malarski, plecak pełen wspomnień. Powiązane zdjęcia: