Kolejne działania z POWERem

Po powrocie z pięknej Rumunii przystępujemy do kolejnej części projektu: upowszechniania rezultatów. W tym etapie chcemy zapoznać społeczność szkolną z informacjami na temat Rumunii jakie zdobyliśmy oraz podzielić się wrażeniami. W tym celu przygotowaliśmy wystawę prac, które zostały stworzone w czasie naszych lekcji w rumuńskiej szkole przy współudziale naszych rumuńskich kolegów. Planujemy również wieczorek z prezentacją multimedialną „Wspomnienia z Rumunii”, a także spotkania w klasach I-III , które będą miały na celu zapoznanie dzieci z podstawowymi zwrotami w języku rumuńskim. W klasach starszych przeprowadzimy quiz (Kahoot!) z informacjami o Rumunii. Koneserów kuchni chcemy zaprosić na Dzień Kuchni Rumuńskiej . Finałem naszych działań będzie napisanie listu do Scoala Nr. 4 w Vulcan z załączonymi zdjęciami relacjonującymi sposób wykorzystania wiedzy nabytej podczas wyjazdu.

Wszystkich gorąco zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach !