Wycieczka klas III do gospodarstwa agroturystycznego „Pod Skałką”

7.06.2023r. uczniowie klas 3a i 3b udali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Pod Skałką” w Przybynowie, będącą jedną z największych zagród edukacyjnych w Polsce. Sam Przybynów to piękna mała wieś na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Na miejscu otrzymaliśmy słodki poczęstunek, watę cukrową, ciepłą herbatę i zupę pomidorową, a potem udaliśmy się na zwiedzanie Zwierzyńca, będącego imponującym małym prywatnym ZOO. Tam dzieci mogły oglądać i karmić wiele zwierząt m.in. kury, kozy domowe czy lamy. Następnie odbyły się warsztaty tematyczne o gospodarstwie rolnym i mleku, dojenie krowy i ubijanie masła😊 Nie zabrakło również przejażdżki kolejką po okolicy, zwiedzania skansenu, zabawy na “dmuchańcach” i czasu na zakup pamiątek😍

Ilona Koziara

IMG_20230607_085420

Zdjęcie 1 z 88

Powiązane zdjęcia: