Zdjęcia klasowe – Zakończenie roku szkolnego2022/2023

Wycieczka do Muzeum i Miejsca Pamięci Auschwitz – Birkenau

19 czerwca 2023 r. odbyła się wycieczka do Muzeum i Miejsca Pamięci Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu. Celem wycieczki było przekazanie uczniom klas ósmych trudnej historii czasu II wojny światowej oraz uczczenie pamięci ofiar zbrodni nazistowskich i Holokaustu. A. Król, K. Imielska, S. Nowak Powiązane zdjęcia:

DRUGOKLASIŚCI W ZATORLANDZIE

16 czerwca uczniowie klas drugich odwiedzili Park Rozrywki ZATORLAND. To wyjątkowe miejsce podzielone jest na kilka stref. Pierwszy na trasie wędrówki był Park Ruchomych Dinozaurów. Mali odkrywcy mieli okazję spotkać na swojej drodze naturalnej wielkości dinozaury, które żyły na naszej planecie miliony lat temu. Większość okazów groźnie się poruszała, wydawała przerażające odgłosy, a niektóre oryginalnie i zaskakująco reagowały na zwiedzających. W Parku Owadów uczniowie odkryli […]

Wycieczka klas 4a i 5a do Bukowiny Tatrzańskiej

W dniach 19-21.06.2023 klasy 4a i 5a w ramach wycieczki odwiedziły Bukowinę Tatrzańską oraz Zakopane. Grupa nocowała w pięknie położonym bo aż 1000 m n.p.m ośrodku Stasinda. W ramach atrakcji uczniowie odwiedzili Centrum Edukacji Tatrzańskiej, Gubałówkę oraz liczne zabytki w Zakopanem. Uczniowie również korzystali z basenu oraz boisk sportowych przy ośrodku wypoczynkowym. Powiązane zdjęcia: