Gala Mistrzów

15 czerwca 2023 r. odbyła się Gala Mistrzów w Sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych. Wszyscy wyróżnieni uczniowie z terenu Sosnowca zostali zaproszeni przez Prezydenta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego. Na uroczystą galę została zaproszona Wiktoria Rafińska- uczennica klasy 8a, której wręczono nagrodę.

W dniu 15.06.2023 w auli Szkoły Muzycznej w Sosnowcu obyła się Gala Mistrzów. W rywalizacji na Najbardziej Usportowioną szkołę w Sosnowcu w kategorii Igrzysk dzieci dziewcząt klas 4-6 nasza szkołą zajęła 5 miejsce. W rywalizacji wzięło udział 31 Sosnowieckich szkół. W uroczystej gali reprezentował nas p. Marek Mizgajski, który z rąk Prezydenta Miasta otrzymał puchar i dyplom. Na uroczystą galę zostali zaproszeni również wszyscy wyróżnieniu uczniowie sosnowieckich szkół. W tej kategorii reprezentowała nas Wiktoria Rafińska – uczennica klasy 8a, która otrzymała nagrodę.

Agnieszka Król, Marek Mizgajski

20230615_143506

Zdjęcie 1 z 14