Wyjazd klas 5a i 8a na Euroweek

W dniach 02.11. – 06.11. uczniowie klas 5a i 8a wzięli udział w wyjeździe w ramach Euroweek. Grupa zakwaterowana została w pensjonacie Willa Wiktoria w Różance. Uczniowie przez 5 dni mieli okazję doskonalić swoje umiejętności językowe, a także liderskie oraz związane z pracą zespołową.

Zajęcia prowadzone były przez wolontariuszy z Włoch, Gruzji, Kolumbii oraz Indonezji. Każdego dnia uczniowie uczestniczyli w aktywnościach teambuildingowych, przygotowywali występy taneczne oraz scenki czy skecze, posługując się przy tym językiem angielskim. Odbyły się również zajęcia pod nazwą „Country presentation”, w trakcie których wolontariusze przedstawiali ciekawe informacje o swoich krajach.

Wieczorami grupa brała udział w dyskotekach, w trakcie których uczestnicy mieli okazję zintegrować się z uczniami innych szkół biorących udział w Euroweeku. Ostatniego wieczoru odbyła się ceremonia wręczenia certyfikatów.

Opiekunowie wyjazdu: Jolanta Cecherz, Karolina Nocoń, Dorota Adamczyk, Bożena Błaszkiewicz

Powiązane zdjęcia: