Narodowe święto Niepodległości.

11 listopada to święto narodowe, które ma przypominać, jak wielkie znaczenie ma dla nas wolność i suwerenność. To czas wspólnego świętowania wszystkich Polaków. Nasza szkoła organizuje w tym dniu wspólne świętowanie z mieszkańcami Ostrów Górniczych w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po uroczystej mszy św. w intencji Ojczyzny zaśpiewamy wspólnie z mieszkańcami Ostrów Górniczych hymn narodowy, a później zapraszamy wszystkich do obejrzenia […]

Dzień Kanapki

Klasa 3a obchodziła Dzień Kanapki, który zgodnie z Kalendarzem Dni Nietypowych wypada 3.11.2023 r. Udało się wykonać pyszne kanapki, które potem uczniowie zjedli ze smakiem. Była to doskonała okazja do rozmowy o zdrowym odżywianiu.  Dorota Gwizdż Powiązane zdjęcia: