Akcja wolontariuszy – sprzątanie parku szkolnego

W dniach 7-9.11.2023 odbyła się akcja sprzątania liści w parku szkolnym. W akcji wzięli udział wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu. Praca wolontariuszy rozpoczęła się o godzinie 14.40 i trwała do 16.00. Wolontariusze zbierali liście z trawników i ścieżek parkowych. Liście zostały wrzucone do szkolnego kompostownika. Wolontariusze wykazali się dużym zaangażowaniem i pracowitością. Dzięki ich pracy park został uporządkowany i stał się bardziej przyjazny dla dzieci. Akcja sprzątania liści była okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i integracji. Wolontariusze mieli okazję do poznania się i wspólnego działania na rzecz poprawy estetyki parku. Po skończonej pracy na wolontariuszy czekał poczęstunek.

Organizatorzy akcji dziękują wszystkim wolontariuszom za udział i zaangażowanie oraz zamierzają kontynuować akcje sprzątania liści w w kolejnych latach.

A. Pietraszkiewicz

Powiązane zdjęcia: