Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W dniu 17.11. obchodzony był Dzień Tabliczki Mnożenia, którego głównym organizatorem były Kart Grabowskiego, a szkolnymi koordynatorami – nauczyciele matematyki.

W tym dniu uczennice klasy 5a przeprowadziły egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia wśród nauczycieli. Odbył się także konkurs, w którym wystąpili reprezentanci klas 4-8. Uczestnicy wzięli udział w kilku konkurencjach, w których wykazywali się umiejętnością mnożenia i dzielenia. Było to między innymi układanie piramidy z kubeczków według wzoru, czy rozkodowanie zaszyfrowanej wiadomości.

Miejsce 1 zajęła reprezentacja klasy 8a: Magda de Costres i Paulina Sobota.

Miejsce 2 zajęła reprezentacja klasy 5a: Wiktoria Kozieł i Filip Bierzyński.

Na miejscu 3 znalazła się reprezentacja klasy 7a: Iza Kraus oraz Maja Piątek.

Powiązane zdjęcia: