Konkursie języka angielskiego Easter Quiz.

7 marca uczniowie klas 1-8 wzięli udział w wewnątrzszkolnym konkursie języka angielskiego Easter Quiz. Wykonując zadania, dzieci wykazały się znajomością tradycji i obyczajów wielkanocnych w krajach anglojęzycznych.  W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zajęła Sara P. z klasy 2b, drugie miejsce Zuzanna Sz. z klasy 3b, a trzecie Zuzanna G. z klasy 3b. W kategorii klas IV-VIII pierwsze miejsce uzyskała Zofia K. z klasy 8a, […]

Erasmus Olympics

22 marca uczennice klasy 8a Anna, Magdalena i Alicja wzięły udział w międzyszkolnej olimpiadzie języka angielskiego z elementami wiedzy o krajach anglojęzycznych Erasmus Olympics organizowanej przez IX Liceum Ogólnokształcące im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu. Dziewczyny zajęły II miejsce. Serdecznie gratulujemy! Katarzyna Imielska Powiązane zdjęcia: