Konkurs taneczny pt.: “Zatańcz z nami”

17 kwietnia 2024 roku odbył się w naszej szkole pierwszy konkurs taneczny pt.: “Zatańcz z nami”. Konkurs miał charakter spotkania tanecznego. Wzięły w nim udział trzy grupy taneczne: dwie ze Szkoły Podstawowej nr 32 w Sosnowcu oraz grupa taneczna naszej szkoły z klasy 4a, a także solistka ze Szkoły Podstawowej nr 25 w Sosnowcu. Na rozgrzewkę wszyscy uczestnicy zatańczyli macarenę, a nasze uczennice ze szkolnego zespołu tanecznego” Impresja” zaprezentowały układ taneczny pt. “Róża”. Po zakończeniu występów, w trakcje obrad Jury, wszyscy uczniowie spędzili czas rozmawiając o swoich doświadczeniach tanecznych. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły 2 miejsce. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy ! 🙂 zapraszamy do obejrzenia teledysku z naszego konkursu. Nauczyciele organizujący konkurs:
Anna Korolow-Adamczyk i Małgorzata Rejdych